Fundamentem każdej firmy są pracownicy, bo to właśnie oni decydują o przewadze nad konkurencją. Ich zaangażowanie w rozwój przedsiębiorstwa i wykonywanie powierzonych im obowiązków mają ogromne znaczenie dla pracodawcy. Zadowoleni i zadbani pracownicy są o wiele wydajniejsi, a także bardziej lojalni wobec szefostwa. Kiedy ich trud i poświęcenie zostają docenione, odwdzięczają się ambitnym podejściem do realizowanych projektów i chęcią osiągania jeszcze lepszych wyników. 

Nie wiesz, w jaki sposób zachęcić potencjalnych kandydatów do aplikowania na stanowisko w swojej firmie? Zagwarantowanie pracownikom dodatkowych benefitów to coraz częstszy standard oferowany przez pracodawców. Gratyfikacja pozafinansowa jest naprawdę miłym dodatkiem do podstawowego wynagrodzenia, pokazuje też nowoczesne podejście pracodawcy do zatrudnionych przez niego osób. To także jeden z elementów przewagi nad konkurencją będący urozmaiceniem oferty dla pracowników oraz dodatkowa „karta przetargowa” zachęcająca do rozpoczęcia pracy właśnie w Twojej firmie.

W dzisiejszych czasach zdrowie i zadowolenie pracowników stanowi prawdziwy klucz do sukcesu. Dlaczego więc nie spróbować nagrodzić swojego zespołu w formie indywidualnej oferty w centrum treningowym Freak Factory? Nasz klub zapewnia:

  • markowy i profesjonalny sprzęt dla zawodowców,
  • niezwykle dużą przestrzeń do ćwiczeń i strefę relaksu,
  • doradztwo w zakresie zdrowego żywienia i suplementacji,
  • fachową opiekę trzech doświadczonych trenerów personalnych,
  • rozmaite zajęcia ruchowe dostosowane praktycznie do każdego
  • duże rabaty na zakupy w jednym z największych sklepów z odżywkami w mieście.

Zachęcenie pracowników do zmiany stylu życia jest nie tylko sposobem na poprawę wydajności firmy. To także wyraz troski o zdrowie i formę drugiego człowieka. Okazując załodze zainteresowanie oraz tworząc właściwe warunki i atmosferę pracy, zdobywasz bezcenny szacunek w ich oczach. Warto też dodać, że koszty takiego przedsięwzięcia nie są wcale wygórowane, a niejednokrotnie mogą być mniejsze aniżeli wydatki na cele rekreacyjne czy rozrywkowe.

Freak Factory jest miejscem z niezwykłym potencjałem. Przygotujemy dla twojej firmy korzystną ofertę, która z pewnością sprosta wszystkim oczekiwaniom i wymaganiom. Gwarantujemy możliwość skorzystania z wielu interesujących opcji. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail.